REGIA privatumo politika

Valstybės įmonės Registrų centro (toliau – Registrų centras) mobilioji programa REGIA laikosi privatumo politikos ir paiso teisės aktų, taikomų asmens duomenų apsaugai ir privatumui. Ši privatumo politika (toliau – Politika) apibūdina, kaip Registrų centras renka ir naudoja asmens duomenis. Asmens duomenys tai informacija, susijusi su jumis: vardas, pavardė, asmens kodas, telefono numeris.

Jūsų prietaise esančioje mobiliojoje programoje gali būti naudojama jūsų informacija. Jei paslaugose yra pateikiamos nuorodos į kitų įmonių svetaines ir paslaugas, kurioms taikoma jų privatumo politika, Registrų centras neatsako už kitų privatumo praktikas ir rekomenduoja su jomis susipažinti.

Jei jūs su šia politika nesutinkate, nesinaudokite mūsų paslaugomis.

Renkame šių kategorijų informaciją:
  • - Prisijungimo duomenys. Naudojantis REGIA mobiliąja programa, reikia mobiliuoju parašu patvirtinti savo tapatybę, kuomet REGIA yra siunčiami naudotojo identifikatoriai.
  • - Padėties ir vietos nustatymo duomenys. Kai žemėlapyje nurodote įvykio vietą, mes nesusiejame šios informacijos su jūsų buvimo vietos duomenimis. Jums naudojantis mobiliosios programos vietos nustatymu grindžiamomis paslaugomis ir funkcijomis, duomenys apie jūsų buvimo vietą siunčiami Registrų centrui tik tam, kad gautumėme teisingą informaciją.


REGIA tvarko jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

  • 1. Jūsų asmens duomenis naudojame tam, kad galėtume teikti paslaugas, tvarkyti jūsų užklausas, priimti pranešimus arba kitaip užtikrinti savo produktų ir paslaugų funkcionalumą ir saugumą, identifikuoti jus, taip pat užkirsti kelią sukčiavimui ir kitam netinkamam naudojimui.
  • 2. Mes nesidaliname jūsų asmens duomenimis su kitomis bendrovėmis.
  • 3. Mes neparduodame ar kitaip neatskleidžiame jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai yra teisinis reikalavimas. Mes nevykdome bendros rinkodaros ir kitos veiklos su savo partneriais, pavyzdžiui, jūsų mobiliojo ryšio operatoriumi. Šie įgalioti tretieji asmenys neturi teisės naudoti jūsų asmens duomenų kitiems tikslams. Mes reikalaujame jų griežtai laikytis šios politikos ir taikyti atitinkamas saugumo priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti.
  • 4. Mes keičiamės jūsų asmens duomenimis (išskyrus asmens kodą) su įgaliotomis trečiosiomis šalimis, kurios tvarko asmens duomenis REGIA mobiliosios programos paslaugų suteikimo tikslais.


Imamės visų priemonių jūsų asmens informacijai apsaugoti. Privatumas ir saugumas yra pagrindiniai mūsų kuriamų ir teikiamų paslaugų aspektai. Mes taikome visas tinkamas administracines, fizines ir elektronines priemones, skirtas apsaugoti ir ginti jūsų informaciją nuo neteisėtos prieigos ar atskleidimo. Mes naudojame „Secure Sockets Layer“ (SSL) programinę įrangą, kuri užšifruoja jūsų įvestą asmens informaciją ir saugo ją užšifruotą. Be to, mes ribojame prieigą prie savo duomenų bazių, kuriose kaupiami asmens duomenys, todėl prie jų prieigą turi tik įgalioti asmenys, turintys pagrįstą poreikį naudoti tokią informaciją.

Registrų centras yra jūsų asmens duomenų tvarkytojas. Jei turite klausimų, susijusių su Registrų centro privatumo politika, galite kreiptis į mus adresu: Lvovo g. 25-101, 09320 Vilnius.
Daugiau