NAUJIENOS

 • 15
  Kovas
  Nauja REGIA paslauga verslui! Padėkite klientams lengviau Jus rasti - pažymėkite savo įmonės vietą REGIA žemėlapyje ir vos kelių mygtukų paspaudimu patalpinkite interaktyvų žemėlapio intarpą savo internetinėje svetainėje! Žemėlapio intarpo formavimo mygtuką rasite žemėlapyje.
 • 14
  Kovas
  Interaktyviajam žemėlapiui REGIA – septyneri! Visus šiuos metus stengėmės žemėlapį nuolat tobulinti, kad jis taptų patraukliu ir patogiu įrankiu savivaldybėms, institucijoms ir gyventojams. Dėkojame visiems besinaudojantiems šia paslauga ir tiems, kurie prisidėjo prie jos tobulinimo.
 • 22
  Birželis
  Mobiliojo elektroninio parašo vartotojų dėmesiui! Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.elektroninis.lt.
 • 11
  Liepa
  REGIA „Adresų registro objektų ribos“ sluoksnių grupė papildyta sluoksniu „Pavadinimai, suteikti pastatui, statiniui ar kitam objektui“. Įdentifikavus objektą, pažymėtą nurodytu sutartiniu ženklu, pateikiama informacija apie objekto pavadinimą ir įregistravimo datą.