NAUJIENOS

 • 28
  Rugpjūtis
  REGIA nuo šiol rasite ir AB „Amber Grid“ valdomų magistralinio dujotiekio tinklų išsidėstymą Lietuvos teritorijoje. Daugiau informacijos apie skelbiamus duomenis sužinosite įsijungę sluoksnį „Amber Grid magistralinio dujotiekio tinklai“.
 • 6
  Kovas
  Siekdami teikti kokybiškas ir jūsų poreikius atitinkančias paslaugas, vykdome REGIA vartotojų apklausą ir kviečiame atsakyti į keletą klausimų apie REGIA. Klausimyną rasite pasirinkę bet kurios savivaldybės sritį. Dėkojame už jūsų laiką!
 • 5
  Balandis
  Nuo šiol užsukę į bet kurios savivaldybės žemėlapį galite pasirinkti Jums aktualią sluoksnių temą: „Registrų centro duomenys“ žemėlapį padengs tik Registrų centro duomenimis, o tema „Savivaldybės duomenys“ žemėlapyje atvaizduos tik savivaldybės REGIA patalpintus duomenis.
 • 15
  Kovas
  Nauja REGIA paslauga verslui! Padėkite klientams lengviau Jus rasti - pažymėkite savo įmonės vietą REGIA žemėlapyje ir vos kelių mygtukų paspaudimu patalpinkite interaktyvų žemėlapio intarpą savo internetinėje svetainėje! Žemėlapio intarpo formavimo mygtuką rasite žemėlapyje.