• KAS YRA REGIA?

  REGIA arba regionų geoinformacinės aplinkos paslauga yra galingas ir patogus įrankis, sukurtas specialiai savivaldybėms - jų gyventojams, tarnautojams bei jose veikiančiam verslui. REGIA tikslas - sudaryti patogias sąlygas geografine padėtimi grindžiamų sprendimų priėmimui ir palengvinti informacijos mainus.
  Kaip veikia REGIA?
 • Kaip veikia REGIA?

  Sudariusiems REGIA naudojimo sutartį vartotojams paslaugos aplinkoje suteikiama galimybė kurti ir valdyti savo duomenų sluoksnius.
  Savo valdomame duomenų sluoksnyje vartotojai gali kaupti ir valdyti savo duomenis, informaciją ar dokumentus, kurti bei teikti georeferenciniais duomenimis grindžiamas paslaugas. Vartotojas pats nusprendžia, ar jo duomenų sluoksnis bus matomas viešai ir kas galės juo naudotis.
  Vieša vartotojo informacija ir paslaugos
  Vartotojo duomenys (neskelbiami)
  Juridinių asmenų registro duomenys
  Adresų registro duomenys
  Nekilnojamojo turto registro duomenys
  Lietuvos kadastro žemėlapis
  GYVENTOJAMS VERSLUI VALDŽIAI
 • Kaip veikia REGIA?

  REGIA naudotis yra labai paprasta, tam nereikia jokios papildomos techninės ar programinės įrangos - pakanka kompiuterio su interneto ryšiu.
  Visos REGIA paslaugos valdomos per interneto naršyklę. REGIA veikia debesų kompiuterijos principu: visa vartotojo sukurta informacija, įvesti duomenys, įkelti dokumentai kaupiami bei saugomi REGIA tarnybinėse stotyse ir yra prieinami iš bet kurio kito kompiuterio.
  REGIA duomenų ir paslaugų naudojimas nekomerciniais tikslais yra nemokamas.

  REGIA paslaugos peržiūros režime yra viešai prieinamos ir nereikalauja vartotojo registracijos. Norintys įvesti informaciją ar valdyti savo duomenų sluoksnį vartotojai prie REGIA jungiasi per iPasas.lt paslaugą.

  - universali elektroninio identifikavimo ir autentifikavimo platforma, suteikianti galimybę per elektroninį parašą, elektroninę bankininkystę ir kitas priemones saugiai ir patikimai nustatyti asmens tapatybę bei jam suteiktas teises.
  Paslaugos gyventojams
  Paslaugos verslui
  Paslaugos valdžiai
Kaip veikia REGIA?
Daugiau